Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

 

Дрозд Валентина Давидівна

БІОГРАФІЯ

Народилася 1 березня 1953 р. у с. Варварівці на Полтавщині.
Освіта вища. У 1988 р. закінчила Ворошиловградський педагогічний інститут за спеціальністю “Педагогіка і методика виховної роботи”.
Свій трудовий шлях розпочала старшою вожатою піонерського табору, потім працювала на цій посаді у школі, в заміських оздоровчих таборах (у період літньої кампанії). 15 років була членом Республіканського штабу працівників оздоровчих таборів України.
У 1978 р., як краща вожата, була переведена для роботи методистом у Полтавський Палац піонерів та школярів (зараз - Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості).
Методист вищої категорії, постійний учасник ярмарку педагогічних технологій “Творчі сходинки освітян Полтавщини”. Методичні розробки, 10 з яких задепоновано в журналі “Постметодика”, користуються великим попитом у педагогів міста і області.
Член творчої групи обласного управління освіти по підготовці і проведенню обласних конкурсів “Класний керівник року”, “Вчитель року”.
З 1995 р. очолює педагогічний колектив Палацу, в якому працює 105 навчальних груп і розвивають свої творчі здібності близько 2000 вихованців за різними напрямками: художньо-естетичний, технічний, прикладного мистецтва, організації дозвілля.
Вихованці Палацу постійно захищають честь міста на обласному, всеукраїнському та міжнародному рівнях, стаючи переможцями та лауреатами конкурсів, змагань, фестивалів, виставок дитячої творчості.
Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості добре відомий у місті як центр позашкільної роботи з дітьми та підлітками. Країною здійснення найзаповітніших бажань, країною творчості став Палац для школярів міста.
За досягнуті успіхи нагороджена численними грамотами міського відділу освіти, обласного управління освіти, Міністерства освіти України, Подякою міського голови, знаком ВЦРПС “За активну роботу з дітьми” (1988).
Відмінник народної освіти України (1989).
Лауреат Всеукраїнської програми “Лідери регіонів”, 2002 р.


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.29 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»